GENÇLİK KAMP TURLARI

KURUMSAL
Kalite Politikası

Kalite Politikası
Yolcularımıza bilinçli seçim hakkını kullanabilmeleri için oldukça zengin bir araç parkına sahibiz. Hizmet sunduğumuz kurum ve kuruluşlarla her zaman ihtiyaçlar ve talepler doğrultusunda koordineli bir çalışma sonucunda her zaman müşterilerimizle çözüm ortağı olmaya çalışmaktayız. En küçük ayrıntıda dahi müşterilerimize kendilerini çok özel olduklarını hissettirmek en büyük amacımız. Müşterilerimizin yanı sıra çalışan personelimizin motivasyon ve enerjisini sürekli yüksek tutarak onların bizimle çalışıyor olmaktan mutlu olmalarını sağlamak ve Namlı Turizm ailesinin bir ferdi olmaktan gurur duymalarını hissettirerek verimliliği artırmak. 

Operasyonel verimliliğimizi artırarak misafirlerimizin ekonomik ve rahat konforlu yolculuk yapmalarını sağlamak, misafirlerimizin koşulsuz memnuniyetini sağlamak, turizm taşımacılık hizmetlerinin teknolojinin ulaştığı en son düzeyde istikrarlı ve sürekli bir yapı içinde uygun ekonomik koşullarda müşterilerimize sunmak. Kendilerini mesleğine adamış, işine ve kendine saygı duyan, nitelikli, insana değer veren uzman bir kadro ile çalışmak


Çevre Politikası
Namlı Turizm yaşanabilir bir dünya için çevre bilincine önem veren bir kurum politikasına sahiptir. Bu doğrultuda faaliyetlerimiz esnasında çevreye verilebilecek zararları asgariye indirecek bir çevre koruma bilinci uygulanmaktadır.

Namlı Turizm, çevre ile ilgili bütün kanun ve yönetmeliklere uygun olarak hareket eder.

Yakıt kullanımı esnasında çevreye en az zarar veren yakıt tipi tercih edilir.

Doğal kaynakların korunması ve en verimli şekilde kullanılması amaçlanır.

Resmi ve özel kuruluşların çevre faaliyetlerine destek vermeyi ilke edinir.


Güvenli Taşımacılık Politikası
Her gün kapınızdan servislerimize bindirdiğiniz sevgili çocuklarınız, araçlarımızla işyerlerine ulaşan yakınlarınız, yurtdışından ülkemize gelen kültür turizminin değer misafirleri her zaman Namlı Turizm'in "Güvenli Taşımacılık Politikası" ile hizmet alırlar.

Taşıdıklarımızın değerini bilerek, bütün araçlarımızın periyodik bakımlarını eksiksiz olarak yerine getiririz. Araç içerisinden kanunların öngördüğü bütün güvenlik koşulları sağlanır. Sürekli yenilenen araç filomuzla daha güvenli ve konforlu bir taşıma hizmeti sunulur. İhtiyaçların üstünde hizmet sunarak çıtayı yükseltmek öncelikli hedefimizdir.

Personel Eğitim Politikası
Firmamız da personel eğitimi sürekli etkin ve verimli bir şekilde yapılmaktadır. Yıllık hazırladığımız eğitim programı dahilinde firma içi eğitimlerimizin sürekliliği istikrar ve verimliliğimizin en önemli göstergesidir. Ayrıca teknik ve mesleki konularda ilgili Kurum ve kuruluşlardan da bilgilendirme ve yeterlilik eğitimleri almaktayız.

İlk Yardım Eğitimi,
Kalite Yönetim Sistemi Eğitimleri,
İnsan Psikolojisi,
Çocuk Psikolojisi,
Çevre Sağlığı ve Çevreye Karşı Duyarlılık Seminerleri,
Nitelik ve Performans Eğitimleri,
Rehber Personel Eğitimi,
Firma İçi Üst Yönetimle İlgili iç Denetim Eğitimleri.

yükleniyor..